Private Label

 

PRIVATE LABEL - PRODUKCJA KONTRAKTOWA PO WŁASNĄ MARKĄ

WYCHODZIMY NA PRZECIW OCZEKIWANIOM WASZYCH KLIENTÓW

NATURALNIE TWORZYMY PRODUKTY PERSONALIZOWANE, SPEŁNIAMY MARZENIA O WŁASNEJ MARCE

 

Jesteśmy niedużą firmą produkującą naturalne kosmetyki. Z pasją, w młodym i kreatywnym zespole tworzymy zupełnie, naturalne produkty. Stawiamy na jakość i proste składy!

Jeśli marzycie o własnej linii naturalnych kosmetyków, macie pomysł na innowacyjne produkty, zależy Wam na niedużych ilościach to zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy recepturę, znajdziemy odpowiednie surowce , wyprodukujemy, spakujemy Twój jedyny w swoim rodzaju produkt. Służymy pomocą w wykonaniu odpowiednich  badań, raportu bezpieczeństwa czy oznakowania produktu na etykiecie i wprowadzenia go do obrotu.

Obecnie zaufało nam kilkanaście firm na rynku polskim i kilku klientów zagranicznych, którym regularnie produkujemy kosmetyki. Stale poszerzamy również ofertę surowców kosmetycznych, kompozycji zapachowych, składników aktywnych, naturalnych ekstraktów z roślin, tak ważnych w tworzeniu unikatowego kremu, szamponu czy peelingu. Jesteśmy w stanie przygotować dla Was prawdziwe kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, delikatnej skóry najmłodszych czy higieny intymnej. Analizujemy każdy składnik  inci, doradzamy w doborze składników, opakowań, zapachu.

Wiemy jak ważny jest wygląd kosmetyku, jego wyjątkowy aromat, tak aby pielęgnacja stałą się rytuałem SPA, dlatego dokładamy wszelkich starań aby produkty nie tylko upiększały ciało, ale także duszę.

Zapraszamy do kontaktu. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy.

 

pozdrawiamy serdecznie

zespół e-FIORE

safety@e-fiore.pl