Polityka prywatności

Polityka prywatności naszego Sklepu www.e-fiore.pl formułuje zasady gromadzenia, wykorzystywania i przetwarzania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez Sklep prowadzony pod adresem www.e-fiore.pl przez e-FIORE ul.Rolnicza 15, 42-240 Rudniki.

Dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i chronić je przed działaniami osób trzecich.

Dane osobowe Klientów pobierane są przez e-FIORE w celu prowadzenia Sklepu, a w szczególności:

 • Dostosowania serwisu do potrzeb Klientów, 
 • Obsługi procesu rejestracji i logowania do konta, 
 • Realizacji zamówień oraz usług dostępnych za pośrednictwem sklepu, 
 • Zapewnienia prawidłowego funkcjonowania Sklepu, 
 • Zawarcia i wykonania umowy sprzedaży produktów (włącznie z dostawą) oraz obsługą reklamacji, 
 • Tworzenia wewnętrznych raportów i analiz, 
 • Marketingu usług i towarów oferowanych przez spółkę oraz marketingu usług i towarów oferowanych przez podmioty trzecie (w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody), 
 • Przesyłania na podany adres poczty elektronicznej zamówionego biuletynu informacyjnego (newsletter).

Dane osobowe, jakie będą wymagane w przypadku dokonywania zakupów i rejestracji w naszym Sklepie: 

 • imię i nazwisko, 
 • adres zameldowania, 
 • adres do wysyłki, jeśli jest inny niż adres zameldowania, 
 • e-mail, 
 • numer telefonu.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na zapis do newslettera, Państwa e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych produktów www.e-fiore.pl oraz firmy e-FIORE ul. Rolnicza 15, 42-240 Rudniki

W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych prosimy o przesłanie informacji na podany adres e-mail: info@e-fiore.pl, lub zadzwonić pod numer: 509 043 062.

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z dnia 29.08.1997 r.) zapewniamy wszystkim Użytkownikom serwisu możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Możliwe jest to po zalogowaniu się na stronie naszego Sklepu www.e-fiore.pl.

Dane osobowe zawarte w formularzach są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Administrator zobowiązany jest udzielić określonych informacji osobie, która udostępniła nam dane. Informacje te powinny obejmować:

 • Pełną nazwę i adres siedziby, 
 • Cel zbierania danych, 
 • Informacje o prawie dostępu do swoich danych i możliwości ich usunięcia lub modyfikacji, 
 • Zapewnienie zainteresowanych osób o dobrowolności lub obowiązku podania danych.

Informacje te są przekazywane w momencie ich zbierania, tj. na formularzu umożliwiającym ich podanie.

Państwa dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Zawartość przekazywanych danych jest ograniczona do wymaganego minimum.

e-FIORE dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych, w szczególności sklep internetowy www.e-fiore.pl został wyposażony w protokół SSL, który pozwala w bezpieczny i skuteczny sposób szyfrować przesyłane dane między użytkownikiem dokonującym zakupy, a serwerem, na którym znajdują się bądź do którego wysyłane są cenne dane na temat użytkownika i jego zamówienia.
Wszystkie połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji, będą następować za pośrednictwem bezpiecznego szyfrowanego połączenia. Bezpieczne szyfrowane połączenie wykorzystywane jest również dla połączeń związanych z rejestracją w sklepie oraz innych połączeń, podczas których klienci przekazują własne dane osobowe. Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do Witryny i nie udostępniać ich osobom trzecim.
Proszę pamiętać, że e-FIORE nie będzie zwracał się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania na Witrynie. W celu uniemożliwienia korzystania z państwa konta osobom nieuprawnionym prosimy się wylogować po zakończeniu korzystania z Witryny.

Inne strony internetowe
W ramach Witryny mogą pojawiać się okresowo linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Witryny i nie są w żaden sposób nadzorowane przez sklep internetowy. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi zalecamy zapoznać się. Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.

Pytania i zastrzeżenia
Pytania i zastrzeżenia dotyczące niniejszej Polityki prywatności mogą być przez Państwa zadane na adres mailowy: info@e-fiore.pl oraz pod numerem tel. 605 060 089