Naturalna sól do STÓP z MOCZNIKIEM i KOLAGENEM Melisa z Herbatą 500g

 • Add feedback:
  • Availability: Exists Exists
  • Manufacturer's code: 590568027
  •  (1161 szt.)
  • 23.00 zł
  • szt.

  Sól drobnoziarnista jodowo-bromowa
  z kolagenem i mocznikiem

  HERBATA z MELISĄ
   
  mocno zmiękczająca i nawilżająca
   
  Sól jodowo-bromowa do stóp e-FIORE wysokozmineralizowana, z dodatkiem kolagenu i mocznika o zapachu z herbaty i melisą dostarcza skórze naturalnych minerałów, relaksuje, zmiękcza, jest idealna do SPA w domowym zaciszu. Sól ma działanie zmiękczające, wygładzające, pozostawia stopy idealnie przygotowane do dalszych zabiegów pedicure.
   
  Sól produkowana jest według tradycyjnych metod pozwalających na zachowanie pierwotnych proporcji składników terapeutycznie czynnych. O jej właściwościach leczniczych decyduje bogactwo składników mineralnych takich jak jony wapnia, magnezu, jodu i bromu.
  Do soli zostały dodane naturalne olejki zapachowe, które czynią sól aromaterapeutyczną, kolagen oraz mocznik, a także bardzo łagodny surowiec myjący. Dodatki maxymalnie zmiękczają wodę i dobrze nawilżają skórę.


  Sól jodowo-bromowa w czasie kąpieli stóp, relaksuje, działa antyseptycznie, kojąco, znacznie poprawia wygląd twardego naskórka pięt. Likwiduje drobne krostki,zmiany skórne, działa przeciwbakteryjnie wspomaga leczenie chorób skóry. Nie podrażnia, nie uczula, może być stosowana nawet przez dzieci i osoby starsze.

  INCI: sodium chloride, sodium methyl oleoyl taurate, urea, soluble collagen, aroma  Sposób użycia:
  Polecamy stosować 3 razy w tygodniu.50 gram soli dodać do miski z ciepłą wodą. Zanurzyć stopy na co najmniej 15 minut.