Zestaw dla NIEMOWLAKA Masło shea BIO + Mydło naturalne Cynkowe

Dodaj recenzję:
    Dostępność: Jest Jest
  •  (47 szt.)
  • 29,80 zł
  • szt.
Oferujemy naturalny zestaw dla najmłodszych z wrażliwą i bardzo delikatną skórą
 
Mydło cynkowe 100% naturalne + Masło Shea nierafinowane

Zestaw produktów naturalnych przeznaczony do pielęgnacji małych dzieci, skóry alergicznej, podrażnionej.
Sprawdzi się idealnie dla najmłodszych.

Mydło cynkowe zawiera w sobie tylko wysokiej jakości naturalne oleje roślinne, masło shea oraz dobroczynny cynk. Jest całkowicie naturalne, bezzapachowe.
Leżakowało min. 3 miesiące, jest bardzo łagodne, dobrze się pieni, dość twarde, nie zużywa się szybko, jak tradycyjne mydła glicerynowe. W składzie posiada tylko: olej kokosowy, masło shea, ług oraz cynk, który można zaliczyć do grona składników posiadających właściwości lecznicze. Przez dziesiątki lat naukowcy twierdzili, że cynk znacznie skraca czas gojenia się ran.

Masło Shea nierafinowane wykazuje ogromne działanie pielęgnacyjne, natłuszcza i nawilża. Dzięki niemu skóra jest gładka i miękka. Substancje zawarte w maśle karite przyspieszają gojenie się ran, podrażnień i stanów zapalnych poparzeń słonecznych. Jest naturalnym filtrem UV lecz o niskim współczynniku ok. 2-3. Nie alergizuje, może być stosowany na wszystkie partie skóry nawet te najbardziej wrażliwe. Można stosować do każdego rodzaju cery. Cera sucha zostanie wspaniale nawilżona i natłuszczona, masło karite tworzy delikatny film na skórze i chroni przed słońcem, mrozem, wiatrem. Chroni przed wysuszeniem, starzeniem i wspomaga utrzymanie wody w komórkach skóry.

Zestaw zawiera:
 
- masło shea nierafinowane 100g
- mydło cynkowe naturalne 120g
 

 Zestaw idealny również na prezent.

Chcesz wysłać niespodziankę bliskiej osobie za naszym pośrednictwem:

Zapraszamy  <WYŚLIJ PREZENT>