NATURALNY Zestaw na GRZYBICĘ Olej laurowy + Olejek z drzewa herb.

Dodaj recenzję:
    Dostępność: Jest Jest
  •  (28 szt.)
  • 38,00 zł
  • szt.
Naturalny zestaw na grzybicę

Olej laurowy + olejek z drzewa herbacianego

 

Grzybica paznokci i stóp to wstydliwy problem bardzo wielu osób, choroba która rozwija się powoli, zakaża około 12% mieszkańców cywilizowanego świata.
Zarówno grzybica paznokci u rąk, jak i paznokci u nóg może spowodować kłucie w paznokciach lub nawet mocny ból. Najbardziej ludzie cierpią z tego powodu, że ich paznokcie stają się brzydkie, wówczas wstydzą się chodzić na boso lub chodzić w otwartym obuwiu publicznie. Grzybica powoduje zmianę koloru paznokci, złuszczanie się skóry wokół paznokci, a w ciężkich wypadkach– również nieprzyjemny zapach, dlatego większość ludzi stara się jak najszybciej pozbyć się tej choroby.
PoradnikZdrowie.pl > Zdrowie > Skóra > GRZYBICA PAZNOKCI: objawy, leczenie i profilaktyka
GRZYBICA PAZNOKCI: objawy, leczenie i profilaktyka
Konsultant:dr n. med. Magdalena Ciupińska, dermatolog
59 komentarze
Autor: Anna Jarosz
miesięcznik

Grzybica paznokci jest chorobą, którą bardzo łatwo jest się zarazić, a znacznie trudniej wyleczyć. Grzybica paznokci nie zniknie sama,


http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/skora/Grzybica-paznokci_33753.html


Leki na receptę - tabletki mogą wywierać ciężkie skutki uboczne, np. zaburzenia czynności wątroby lub zastoinową niewydolność serca. Mogą spowodować biegunkę, zaburzenia czynności żołądku lub uszkodzić wątrobę. Gotowe maści czy lakiery na grzybicę skutkują nieraz podrażnieniem skóry, są przyczyną łuszczenia i świądu.

Na pewno nieraz słyszeliście o środkach leczenia grzybicy paznokci, które można przyrządzić samodzielnie, w warunkach domowych, ze składników naturalnym.

Polecamy prostą w przygotowaniu, naturalną miksturę, zgrany duet olej laurowy i olejek eteryczny z drzewa herbacianego, niezastąpione na dolegliwości stóp i paznokci.
 
Dlaczego niezastąpiony? Bo walczy z ,,grzybem" naturalnie , bezpiecznie dla skóry i skutecznie.

 
Obydwa olejki działają na skórę antyseptycznie, bakteriobójczo, odkażająco. Wzmacniają naskórek, leczą w bardzo skoncentrowany sposób. To dwa silne, naturalne antybiotyki.
 
Więcej o olejku laurowym i z drzewa herbacianego
 
 
Sposób użycia - przygotowanie mikstury:

Połączyć 60ml (50g) olejku laurowego i 80 kropli naturalnego olejku eterycznego z drzewa herbacianego, czyli tak mniej więcej połowę buteleczki. Druga połowa przyda się przy następnym razie.
Wymieszać i gotowe.

Przygotowaną miksturą smarujemy umyte i dobrze oczyszczone stopy i paznokcie (bez lakieru), czyli miejsca zajęte grzybicą. Ważne aby to robić codziennie, najlepiej dwa razy. Nie nakładać skarpetek na posmarowane miejsca, tylko pozwolić się wchłonąć olejkom. Przy grzybicy stóp i paznokci starajmy się zawsze dobrze osuszać stopy, nie moczyć ich zbyt długo - bo ,,grzyby" lubią wilgoć.


Trudno określić ile potrwa taka kuracja, najlepiej aby paznokcie chore zrosły, a stopy odzyskały swoją dawną świetność, czyli tak 6-12 miesięcy. Ilość naturalnych mikstur nie jest do określenia, gdyż zależy to od stopnia zaawansowania choroby, a także czy zaatakowała ona tylko paznokcie, czy całe stopy. Ważne, że taka kuracja jest naturalna, skuteczna i stosunkowo niedroga.
 

W naszej ofercie znajdziecie teraz zestaw na grzybicę w lepszej cenie, niż gdyby te dwa olejki kupować oddzielnie.

W cenę zestawu wchodzi:
60ml czystego olejku laurowego
10ml olejku etreycznego z drzewa herbacianego (200 kropli)

Zestaw można stosowac również również na inne fragmenty skóry zajętej grzybicą. Wówczas jednak ilość olejku eterycznego herbacianego należy zmniejszyć z kilkudziesięciu kropli do kilkunastu (na 60ml oleju laurowego), gdyż zbyt mocne stężenie może prowadzić do łuszczenia się naskórka.

Pamiętajcie w przypadku grzybicy bardzo ważne są dwie rzeczy:

- zdrowa dieta, bogata w cytrusy, kiszoną kapustę, jogurty, uboga natomiast w słodycze

- dezynfekcja obuwia -  wodą z octem - spryskać środek butów i wysuszyć