Mydło Aleppo Oliwkowo-Laurowe LAWENDOWE KOJĄCE 165g

Dodaj recenzję:
    Dostępność: Jest Jest
  •  (89 szt.)
  • 23,00 zł
  • szt.

 WYJATKOWE MYDŁO SYRYJSKIE

deliaktnie pachnące, delikatne, kremowe w kąpieli
 Ekskluzywne, syryjskie mydło z Aleppo do codziennej pielęgnacji oparte na naturalnych olejach roślinnych, przeznaczone dla każdej, nawet bardzo delikatnej skóry  .

 Dzięki  oliwie z oliwek i olejowi laurowemu jako bazy i dodatkom innych naturalnych  olejów mydło  głęboko oczyszcza, ale równiez nawilża i wygładza skórę.

Składniki zawarte w mydle stymulują naturalne procesy odnowy naskórka. Mydło pozostawia piękny, orientalny zapach.

 Ciało staje się gładkie, jędrne i elastyczne.

 Każdy z  olejów posiada swoje unikatowe właściwości, które połączone razem są prawdziwym darem natury.
Dzięki mydłom z Aleppo skóra z pewnością odzyska zrowy wygląd, znikną krostki i przebarwienia.


Mydło tradycyjnie Aleppo jest wykonywane ręcznie, suszone na słońcu, leżakujące minimum 9 m-cy, bez syntetycznych dodatków,  barwników i konserwantów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko oryginalne mydła syryjskie, pochodzące bezpośrednio z importu.
Mydła nie zawierają w sobie gliceryny, barwników, syntetycznych substancji zapachowych, konserwantów, ani tłuszczy zwierzęcych.
Przed zakupem mydła, warto zwrócić uwagę na to, iż nie wszystkie Alep dostępne aktualnie na rynku są w 100 % prawdziwymi mydłami z Aleppo.
Z racji rosnącej popularności i zapotrzebowania na naturalne mydła tego typu - wzrosła także liczba ich podróbek. Częstymi praktykami producenckimi jest zastępowanie oleju z oliwek - olejem palmowym. Niekiedy dodawana jest nawet chemiczna gliceryna i aromaty. Ponadto, wręcz z lawinowym tempem pojawiły się na rynku tańsze odmiany, charakteryzujące się krótszym czasem leżakowania wynoszącym zaledwie pół roku. Owe skracanie czasu leżakowania, barwienie oraz chemizowanie gliceryną - wpływa negatywnie na ogólny proces dojrzewania mydła i skutecznie hamuje w nim rozwój bogactwa właściwości leczniczych z których Alep normalnie słynie.
Dla porównania: tradycyjne i oryginalne Aleppo leżakuje min. 9 miesięcy do ponad 4 lat. W przypadku tańszych odmian Aleppo, popularne stało się również dodawanie surowców roślinnych o słabszej jakości, co w konsekwencji przekłada się na niezbyt przyjemny aromat oraz skuteczność podczas stosowania mydła.
W niektórych przypadkach dodawane są także niewielkie ilości perfum syntetycznych i barwników po to, aby zrekompensować ową słabszą jakość surowcową mydła i wpłynąć w to miejsce na jego niższą cenę.


Skład: oliwa z oliwek, olej laurowy, olejek lawendowy, sól, woda

Waga: 165g, mydło z pieczęcią, zapakowane w folię, przewiązane sznurkiem jutowym z etykietą

Kraj pochodzenia: Syria